• Natro'da Akademi Nedir?

  Bilgi toplumu olarak adlandırılan günümüzde konumu ve işi ve olursa olsun tüm kişilerin eğitim ve gelişmeye ihtiyaçları vardır. Eğitim bir yatırımdır. Bu yatırımın şirket içinde geri dönüşü ancak eğitim ihtiyacının doğru belirlenmesi ve doğru eğitim programları ile olur.

  Natro çalışanının sürekli eğitim ve gelişiminin, hizmet kalitesi ve devamlılığını sağladığına inanıyoruz.

  Hangi pozisyon da çalışırsa çalışsın Natro’ ya katılan kişi eğitimleri için, kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarını karşılayan yapılandırılmış bir yaklaşımla karşılaşır.

  Bu eğitimler; oryantasyon eğitimleri, müşteri hizmetleri eğitimleri, çağrı merkezi dinamikleri, yetenek gelişim ve kariyer eğitimleri pozisyona göre ayrı şekilde planlanmış olarak uygulanmaktadır.
 • Natro’da İlk Adım Oryantasyon Programı
  Natro ailesine yeni katılan çalışanlar için hazırlanmış olan işe alıştırma programıdır. Oryantasyon programı ile yeni işe başlayanların sektörü ve organizasyonu tanımaları ve böylece şirkete ve kurum kültürüne adaptasyon sürecinin hızlandırılması amaçlanmıştır.
  Müşteri Hizmetleri Akademi Programı
  Müşteri destek bölümlerinin hedef ve stratejilerine paralel olarak tasarlanmış yetkinlik geliştirmeye odaklı uzun soluklu gelişim programlarıdır. Hedef doğrultusunda tüm destek ekibini beklentileri karşılayacak şekilde yetkinlik seviyesine taşımaktır.

  Natro’nun başarısının sırrı, müşteri hizmetleri ekibimizdir. Natro yu diğerlerinden ayıran en önemli fark işe budur; Her zaman yardımseverdir. Sizin işinizi yapmanıza yardımcı olduklarını hissedersiniz.
  Çağrı Merkezi Dinamikleri Eğitim Programı
  Çalışanların işlerinde başarılı olmasının temelinde işlerini severek yapmaları ve mutlu olmaları yatar.
  Bunun onların motivasyon düzeyiyle ilgisi vardır.
  Çalışanlarımıza yönelik sosyal ve kültürel aktiviteler planlarız.

  Her yıl geleneksel düzenlediğimiz pikniklerimiz, natro bünyesinde gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarımız, her gün düzenlediğimiz beş çayı sohbetlerimizle yoğun iş temposuna keyifli saatler katıyoruz. Kişisel gelişim eğitimlerimizle de renklendiriyoruz. Eğitimlerimiz; Stresle başa çıkabilme, etkin iletişim teknikleri, zorlu bir durumla başa çıkabilme ve bunların yanında fikirlerin tartışıldığı beyin fırtınası saatlerine de yer verilmektedir.
  Yetenek Gelişim ve Kariyer Eğitimlerimiz
  İnsanı en mutlu eden şey başarmak ve takdir almaktır. İnsan başardıkça mutluluğu yakalama fırsatına sahip olur. Hem şirket stratejilerimize hem de çalışanlarımızın ihtiyaçlarına en uygun ve modern eğitim yöntemleri ile hizmet vererek kariyer imkanlarını kendi bünyemizdeki çalışanlardan seçerek iç eğitimlerimiz ile mevcut çalışanlarımızın uzmanlık ve yetkinlik gelişimine odaklanıyoruz.

  Kurumsal sürekliliğin ana unsuru olan yeteneklerimize yatırım yapıyor, kendi içimizden yetiştirdiğimiz liderlerimizle gururlanıyoruz.
 •