.Blog Nedir?

.blog, blog , içerik siteleri ve bloggerlar için harika fırsatlar sunan ve herkes tarafından kayıt edilebilen yeni üst seviye alan adı uzantısıdır. (new gtld)
Ön Kayıt (Pre-order) Nedir ?
Ön kayıt, domain genel kayda açılmadan önce verilen domain kayıt siparişidir. Ön kayıt ile verilen sipariş ile domaine genel kayda açılmadan sahip olma şansınız artar. Ön kayıt ilgili domainin kaydını size garanti etmez. Aynı domain için farklı firmalardan kullanıcılar ön kayıt siparişi vermiş olabilir.

Natro Ön Kayıt Sistemi Nasıl Çalışır ?

%98 başarı oranına sahip gelişmiş Natro Ön Kayıt Sistemi , genel kayıt öncesinde vermiş olduğunuz .blog domain siparişi için, domainin genel kayda açıldığı ilk saniyeler içinde yüzlerce kayıt sorgusu yapar ve domaini herkesten önce sizin yerinize kayıt etmeye çalışır.
Başarılı Ön Kayıt Sonrası Ne Olur ?
Başarılı ön kayıt sonrası, e-posta yolu ile domaine kayıt hakkı kazanan kullanıcı bilgilendirilir. Başarılı kayıt sonrasında, alan adınız müşteri paneliniz üzerindeki “Aktif Alan Adları” bölümünde sergilenir.
Başarısız Ön Kayıt Sonrası Ne Olur?
Natro Ön Kayıt Sistemi, alan adının kayıt edilememesi durumunda sizi e-posta yolu ile bilgilendirir. Ön Kayıt için ödemiş olduğunuz ücretin tamamı Natro Sanal Kartınıza bir sonraki alışverişlerinizde kullanmak üzere geri iade edilir. Talep halinde ilgili tutar EFT ile iade sağlanabilir.
Merkezi Kayıt Operatörü - Registry Knock Knock WHOIS There, LLC
Kayıt Şartları Yok
Karakter Uzunluğu 4-63 Karakter
Kayıt Süresi 1-10 Yıl
Türkçe IDN Desteği Yok
Add Grace Period 4 Gün
Auto-Renew Grace Period 40 Gün
Redemption Grace Period 30 Gün
Pending Delete Period 5 Gün
Kurtarma Mümkün? Evet / 129,99 $
Whois Koruması Var
Ortalama Trensfer Süresi 7 Gün
Dispute Policy www.icann.org/en/udrp
Özel Koşullar -
Whois Server http://whois.nic.blog/
Kayıt Sistemi Gerçek Zamanlı
Yenileme Fiyatı 29,99 $