• Kabin Kiralama Sunucu Bazlı Barındırma    Kabin Kiralama    Data Center   
 • Size özel kabin alanı
  Kabin kiralama hizmeti birden çok sunucusu olan ve maksimum fiziksel güvenlik ihtiyacı olan müşterilerimiz için ideal çözümdür. Bu çözümde size özel kilitli kabin alanı içinde uygun olan yerleşimi planlayabilirsiniz.
  Diğer servis sağlayıcılardan farklı olarak her kabin alanı için uzaktan yönetilebilir priz grupları sunmaktayız. Bu sayede sunucularınızın acil yeniden başlatma ihtiyaçlarını noc personeline gerek olmadan karşılayabileceksiniz.
  Sunucu barındırma müşterilerimiz için veri merkezi bünyesinde 7/24 kullanabilecekleri bir çalışma ortamımız mevcuttur. Bu ortamda ihtiyaç duyabilecekleri her türlü ekipmanı ücretsiz olarak kullanabilmektedirler. Ayrıca 7/24 nöbetçi noc personelimiz, sunucularınız için ihtiyaç duyabileceğiniz uzaktan müdahale işlemlerini yerine getirecektir.
 • Kabin kiralama hizmetinin fiyatlandırması
  Kabin kiralama hizmetinde kabin alanı ve tahsis edilecek internet erişimi ayrı ayrı fiyatlandırılır. Fiyatlandırmalar ayrı ayrı aşağıda belirtilmiştir.

 • Kabin alanı
  10 U Kabin Alanı
   10 U- 1/4 Kabin Alanı
   1 X 8 li priz grubu (8A)
   Uzaktan Güç Yönetimi
   Kilitli Kabin Özelliği
   24/7 Özel çalışma ortamı
   24/7 Noc Desteği
   Ücretsiz izleme
  800$ (2.864,88 TL) / Ay
   
  20 U Kabin Alanı
   20 U- 1/2 Kabin Alanı
   2 X 8 li priz grubu (8A)
   Uzaktan Güç Yönetimi
   Kilitli Kabin Özelliği
   24/7 Özel çalışma ortamı
   24/7 Noc Desteği
   Ücretsiz izleme
  1.300$ (4.655,43 TL)/ Ay
   
  Tam Kabin(42U) Kabin Alanı
   42 U- Tam Kabin Alanı
   3 X 8 li priz grubu (8A)
   Uzaktan Güç Yönetimi
   Kilitli Kabin Özelliği
   24/7 Özel çalışma ortamı
   24/7 Noc Desteği
   Ücretsiz izleme
  2.000$ (7.162,20 TL)/ Ay
 • Internet Erişimi
  Kabin kiralama hizmetinde, internet erişiminin fiyatlandırması ayrıca yapılmaktadır. Internet erişimi için farklı farklı modeller sunabilmekteyiz. 10-1000 Mb/s arası backbone bağlantısı, sabit bant genişliği ya da kullandığın kadar öde modelleri bunlardan birkaçıdır. Yüksek kapasiteli ve üç farklı servis sağlayıcıdan yedekli omurgamız farklı erişim taleplerinizin kolaylıkla karşılanmasına imkan verebilmektedir.
  Ayrıca sunduğumuz güvenlik ya da yazılım kiralama gibi alternatif hizmetler, ekstra yatırım yapmadan en düşük maliyetle en verimli çözümlere ulaşmanıza yardımcı olabilmektedir.

  Örnek kabin içi Internet erişimi fiyatlandırmaları aşağıdaki gibidir. Farklı talepleriniz için bize yazabilir ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.
  Örnek fiyatlandırmalar; 5 Mb/s erişim-10 Mb/s port 160,00$/Ay, 10 Mb/s erişim-100 Mb/s port 350,00$/Ay, 100 Mb/s erişim-100 Mb/s port 3.000,00$/Ay
 • Fark yaratan diğer hizmetler
  Arzu ederseniz sunucularınız yönetimini uzman kadromuza devredebilirsiniz ya da kapasite artışı, güvenlik ihtiyacı veya özel gereksinimleriniz için Çizgi Telekomünikasyon A.Ş mühendislerinden proje desteği alabilirsiniz.
  Kritik uygulamalarınız için fark servis seviyesi garantileri (SLA) talep edebilirsiniz. Ayrıca donamım ve yazılım kiralama, 7/24 izleme, firewall ya da load balancer, e-posta yedekleme gibi ihtiyaç duyabileceğiniz hizmetlere yatırım yapmadan en uygun şartlarla sahip olabilirsiniz.
  Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.